Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
Fransız aktör Vincent Cassel Türkiye’de
Reklam

Fransız aktör Vincent Cassel Türkiye'de

Fransız sinemasının ünlü aktörlerinden Vincent Cassel, 55. Uluslararası Antalya Film Festivali'nin açılış konuğu olarak Türkiye’ye geldi. Ünlü oyuncu, Türk sinemasından hangi filmleri izlediği yönündeki soruya, "Hayır, izlemedim" yanıtını verdi. Film seyretmekle vakit kaybedeceğini düşündüğü için seyretmediğini belirten Cassel, "Ben film yapıyorum, bununla zaman harcayamam. Gerçek hayatı takip ederek sinemaya sunmak önemli" dedi.

Reklam
30 Eylül 2018 - 21:58
Reklam

Fransız sinemasının en önemli aktörlerinden Vincent Cassel, 55'inci Uluslararası Antalya Film Festivali için Türkiye'ye geldi. Fransa'nın mülteciler konusunda Donald Trump'ın ABD'si kadar olmasa da ona yakın bir duruma geldiğini söyleyen Cassel, "Dünyada sınırları kapatmak gereğini duymuyorum ama Suriye'den gelen her insanın doğru düzgün insan olduğunu düşünmek de doğru değil" dedi.

Fransız oyuncu Vincent Cassel, THY'nin sponsorluğunda Uluslararası Antalya Film Festivali'nin açılış konuğu olarak Antalya'ya geldi. Bu akşam gerçekleştirilecek açılış töreninde 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' alacak olan oyuncu, konakladığı otelde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Gazetecileri, Fransızca, İngilizce ve Türkçe selamlayan Cassel, Türk sinemasından hangi filmleri izlediği yönündeki soruya, "Hayır, izlemedim" yanıtını verdi. Film seyretmekle vakit kaybedeceğini düşündüğü için seyretmediğini belirten Cassel, "Ben film yapıyorum, bununla zaman harcayamam. Gerçek hayatı takip ederek sinemaya sunmak önemli" dedi.

 

Reklam
Bu haber 61092 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyük beden kadınlar için 6 stil tavsiyesi
Büyük beden kadınlar için 6 stil tavsiyesi
Pürüzsüz bir cilt için tüketmeniz gereken besinler
Pürüzsüz bir cilt için tüketmeniz gereken besinler