Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
Şeyma Subaşı, "Şöhret olmanın kitabını yazabilirim"...
Reklam

Şeyma Subaşı, "Şöhret olmanın kitabını yazabilirim" diyecek kadar da iddialı...

Şeyma Subaşı'dan 'süper lüks bir hayat yaşıyorum' itirafı! Acun ne istiyor?

Reklam
30 Eylül 2018 - 22:10
Reklam

ŞEYMA Subaşı... Herkes onu Acun Ilıcalı'nın kızının annesi ve eşi olarak tanıdı... Ancak o 2.8 milyon takipçisi olan bir sosyal medya fenomeni... Bir zamanlar oturmasına izin verilmeyen Bebek'teki kafeyi satın alarak 'bir iş kadını oldu' Şeyma Subaşı... Peki Şeyma Subaşı nasıl yaşıyor?.. "Süper lüks bir hayat yaşıyorum" diyen Şeyma Subaşı, "Şöhret olmanın kitabını yazabilirim" diyecek kadar da iddialı... "sosyal medya fenomenliği için "Ben kendi reality show’umu ortaya koydum, insanlar da onu izledi, takip etti. Reytingim oldu" diyen Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın bir çocuk daha istediğini söyledi. İşte Şeyma Subaşı'nın Ayşe Arman'a verdiği röportajdan çarpıcı bölümler...

BAŞKALARI NASIL BİR ŞEYMA İSTİYOR?.. Galiba bu kadar gezip tozmayan, daha gizli saklı, korunaklı ve hayatını milyonların önünde yaşamayan... Ama onlar öyle istiyor diye gezmekten, dans etmekten vazgeçecek değilim! Çünkü seviyorum. İnsanlar Instagram’da gerçek Şeyma’yı görüyor. Asıl başka türlü davranırsam sahte olur. Dobralık başıma bela.

MEŞHURLUĞUN KİTABINI YAZABİLİR Mİ?... Böyle dediğim için de sinir olacaklar ama evet, yazabilirim! Bu çağda, bu dünyada, meşhur olmak çok kolay aslında. Ama tabii bir süreliğine... Sosyal medya sayesinde Holywood yıldızları bile artık yakın. Bir yorum yazıp onlara bile ulaşabiliriz. Çıplak fotoğraf verirsin, bilmem ne yaparsın... Evet, rezil de olursun ama nihayetinde ‘ünlü’ olursun! Sabun köpüğü gibi gider ama ‘şöhret’ denilen şeyi bir süreliğine yaşamış olursun. Mesele ünlü olmak değil, o ünü sürekli kılabilmek. Besleyebilmek ve devam ettirebilmek.

ACUN'DAN BAĞIMSIZ BİR MERKA MI OLDU?... Beni insanlar tabii ki Acun’la tanıdı. Ama sonrasında kendi tarzımı, sosyalliğimi, enerjimi sevdiler. Belki başta dediler ki, “Acun gibi herkesin hayran olduğu biri bu kıza neden âşık oldu?” Ama sonra onlar da takılı kaldı bana. (Hala emin mi Acun'un ona aşık olduğuna) Acun bana çok âşık. Çok çok âşık.

SIRADIŞI BİR HAYAT YAŞIYORUM... Ben Türkiye şartlarına göre sıradışı bir hayat yaşıyorum doğru ama sıradışı demek yanlış demek değil. Yaşadığım hayatın çok rahat gözükmesi birçok insana itici gelebilir, bu da çok normal. Ben insanlara kendimi sevimli göstermek için bir şey yapmıyorum, mutlu olduğum gibi yaşıyorum.

Reklam
Bu haber 104037 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burak Özçivit ve Murat Boz´dan hayranlarını şaşırtacak sürpriz
Burak Özçivit ve Murat Boz´dan hayranlarını şaşırtacak...
Büyük beden kadınlar için 6 stil tavsiyesi
Büyük beden kadınlar için 6 stil tavsiyesi